سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید

ما آخرش نفهمیدیم...!!!

گروه سه نفره کارشناسی مسئول اخراج اساتید علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های کاشان


ارسال شده در توسط سادات

با صدور بیانیه ای 

ادامه حذف اخراج سیاسی اساتید علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های کاشان

دانشجویان کاشان اقدامات خودسرانه اخراج اساتید دانشگاه را محکوم کردند

دانشجویان “مستعمره افکار پوچ شما” نخواهند شد و توصیه می کنیم دست از این اقدامات بردارید چرا که هر که بخواهد به آرمانهای امام و خون شهدا پایند نباشد توسط مردم منزوی خواهد شد.

بیانیه مشترک حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه های کاشان درحمایت از سخنان اخیر امام جمعه محترم شهرستان کاشان حضرت آیت الله نمازی در خصوص اقدامات خودسرانه و تسویه حساب های سیاسی در دانشگاه ها

      بسم الله الرحمن الرحیم

(و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا و اذکروا نعمت الله علیکم اذ کنتم اعداء فالف بین قلوبکم فاصبحتم بنعمته اخوانا و کنتم علی شفا حفره من النار فانقذکم منها کذلک یبین الله لکم آیاته لعلکم تهتدون)
پس از اقدامات انجام شده در یکی از دانشگاههای کاشان مبنی بر اخراج اساتید و کارکنان انقلابی و ارزشی دانشگاه ،ما بسیجیان دانشگاه های کاشان اقدامات غیرارزشی و متعصبانه رخ داده را محکوم می کنیم و حمایت خود را از بیانات اخیر امام جمعه محترم شهرستان کاشان حضرت آیت الله نمازی اعلام می داریم.
با روی کار آمدن دولتی که  شعارش را تدبیر و امید قرار داده بود امروز شاهدیم که اقداماتی در بعضی دانشگاه ها و سازمان ها در حال وقوع است که کاملا از روی بی تدبیری است و سبب ناامیدی مردم می شود. اقداماتی که حاکی از تعصب بوده و به دور از عدالت و قانون صورت می گیرد. اینکه عده ای به جرم اصولگرا بودن، به جرم ارزشی بودن، به جرم طرفدار ولایت بودن از دانشگاه اخراج شوند به چه معناست؟! مگر دانشگاه این مکان مقدس و محل ترویج علم و تربیت مدیران انقلابی آینده کشور، محل تسویه حساب های سیاسی است؟! این افعال نه تنها به اتحاد درون کشور لطمه خواهد زد بلکه سبب می شود که کشور و دانشگاه از رسیدن به اهداف خود باز مانند. امروز کشور بیش از همه چیز به اتحاد و همدلی نیاز دارد نه به اقدامات کینه توزانه ای که دشمن را خوشحال می کند و تنها دلیلش تعصب است و تعصب  است و تعصب!
حال آنکه مسئولین بی توجه به مسئله ای که رهبری معظم انقلاب بارها و بارها به آن اشاره کردند و آن اتحاد است، همچنان رویه غلط خود را پیگیری می کنند.
در پایان ما بسیجیان دانشگاه های کاشان اعتراض خود را به این امور اعلام می داریم و به مسئولین و به”تیم منحرف دانشگاهی مورد حمایت مسئولین” که دست به این اقدامات می زنند می گوییم که این کار شما فضای علمی دانشگاه را به حاشیه می راند و باید بدانید که دانشجویان “مستعمره افکار پوچ شما” نخواهند شد و توصیه می کنیم دست از این اقدامات بردارید چرا که هر که بخواهد به آرمانهای امام و خون شهدا پایند نباشد توسط مردم منزوی خواهد شد.

انتهای پیام / کد خبر59137

ارسال شده در توسط سادات

ادامه حذف سیاسی اساتید علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های کاشان

در ادامه اقدام خودسرانه گروهی تندرو در حذف اساتید و نیروهای علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های دولتی کاشان دیروز یکی دیگر از اساتید این دانشگاه با وجود رزومه علمی بسیار قوی حذف شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان حامی در ادامه اقدام گروهی تندرو در حذف اساتید و نیروهای علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های دولتی کاشان دیروز یکی دیگر از اساتید این دانشگاه با وجود رزومه علمی بسیار قوی حذف شد.

بر اساس این گزارش در این اقدام بی سابقه توسط گروهی که اخیرا مدیریت این دانشگاه را تصاحب کرده اند، این استاد دانشگاه با وجود داشتن رزومه علمی بسیار بالا که شامل 50 مقاله علمی معتبر، 10 ثبت اختراع، دانشجوی نمونه دوره دکتری، و … در کمال ناباوری از هیات علمی این دانشگاه اخراج شد.

شنیده های معتبر حاکی از آن است که با تسلط دوباره افراد سیاسی و افراطی در این مرکز علمی شهرستان کاشان برای نخستین بار شاهد دخالت انگیزه های تخریبی سیاسی در مدیریت این دانشگاه بوده و اخراج اساتید و نیروهای مذهبی و ارزشی برای نخستین بار در کاشان و در این مرکز علمی مشاهده شده است.

گفتنی است این دانشگاه در دهه گذشته با تلاش اساتید ، کارکنان و مدیریت اجرایی و علمی خود توانسته بود جایگاه مناسب و بی نظیری را در بین مراکز علمی کشور و حتی جهانی بدست آورد.

به اذعان اکثر افراد مطلع این اقدامات خودسرانه و تخریبی در این مرکز علمی ، که یک نوع انتقام جویی سیاسی شبیه است  شرایط را برای تبدیل و تقلیل جایگاه مهم این دانشگاه کاشان به یک خانه بی ارزش حزبی و سیاسی و عامل نا آرامی در شهرستان فراهم کرده است.

این اقدام در حالی رخ می دهد که حضرت آیت الله نمازی نماینده ولی فقیه و امام جمعه محترم کاشان در خطبه های نماز جمعه هفته قبل در این باره هشدار دادند و فرمودند:

“این شایسته نیست زمانی که رییس جمهوری ایران در کنفرانس وحدت اسلامی و اجلاس مسابقات قرآن دانشجویان، همه را به وحدت توصیه می کند، عده ای در سازمان ها و نهادهای وابسته به دولت بر خلاف توصیه های امام و رهبرمعظم انقلاب و گفتار رییس جمهور رفتارکنند.

 نماینده ولی فقیه در کاشان یادآور شد: شعار وحدت به تنهایی کفایت نمی‌کند چرا که در عمل می‌بینیم متأسفانه در برخی از … دانشگاه‌ها افرادی را به راحتی تسویه حساب کرده و از کار برکنار می‌کنند که این امر سمی مهلک است.

وی متذکر شد: ما به همه دوستان، مسؤولان، دوستانه توصیه می کنیم این اقدام به مصلحت نظام و کشور و حتی مصلحت خود شما هم نیست چرا که این نظام بر پایه قطرات خون شهدا استوار است  و هرکس بخواهد به نظام و مقدسات اسلام و خون شهدا بی‌توجهی‌ کند منزوی خواهد شد.“

انتهای پیام / کد خبر59130

ارسال شده در توسط سادات
نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: خواهش دارم سخنان وزیر اطلاعات را در کمیسیون امنیت ملی در رابطه با ماجرای شنود دفتر مطهری که به چه منظور بوده، حتما منتشر شود تا ملت ایران شخصیت وی را بشناسند.
به گزارش خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران ابراهیم آقامحمدی نماینده مردم خرم آباد در جلسه علنی امروز چهارشنبه 24 دی در تذکر شفاهی اظهار داشت: تذکر اولم به وزارت ارشاد و هیئت‌نظارت تحت سیطره آن است که روزنامه اصولگرای وطن امروز را به جرم این که خبر مرگ پادشاه وهابی سعودی را اعلام کرده به دادگاه معرفی کرده اما با سایت خبر آنلاین که متعلق به معاونت مطبوعاتی وزیر ارشاد است و در یک اقدام وقیحانه و زشت سپاه پاسداران را که امام(ره) فرمودند اگر سپاه نبود کشور هم نبود به فساد متهم می‌کند، هیچ برخوردی نشده است.
 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: آقای معاون مطبوعاتی! شما از فساد سپاه نمی‌ترسید شما از برخورد سپاه با فساد سیاسی و اقتصادی می‌ترسید شمایید که یک میلیارد و 200 میلیون تومان از یارانه مطبوعات را به هفته نامه خود تعلق داده‌اید، چه جوابی دارید.
 

وی افزود: شما گفته‌اید که ما براساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی این کار را کردیم اولا مطبوعات آن را می‌دانند و ثانیا اگر راست می‌گویید شورای امنیت ملی که حکم حصر سران فتنه را داده است، روزنامه‌های زنجیره‌ای که هر روز در رابطه با این قضیه خط قرمز را رعایت نکرده و مصوبه شورای عالی امنیت را نادیده می‌گیرند، چه برخوردی کرده‌اید؟
 
نماینده مردم خرم آباد در رابطه با نطق یکی از نمایندگان مجلس تصریح کرد: در نطق روز یکشنبه یکی از نمایندگان در نطق خود گفته است که شنیدن حق همه مردم است، نمایندگان حق دارند همه چیز را بگویند و همه مردم بشنوند من خواهش دارم سخنان وزیر اطلاعات را در کمیسیون امنیت ملی در رابطه با ماجرای شنود دفتر ایشان که به چه منظور بوده، حتما منتشر شود تا ملت ایران شخصیت وی را بشناسند.
 
آقامحمدی اضافه کرد: هم چنین به وزیر کشور تذکر می‌دهم که در استان‌هایی که همه یک مذهب دارند، مسلمان، شیعه و یک قومند، مشاور عالی اقوام و مذاهب چه معنا دارد جز فتنه‌گری در لرستان، فتنه‌ای برپا کرده‌اید اگر پول مفت می‌خواهید به کسی بدهید به عنوان دیگری بدهید و این فتنه را جمع کنید.

انتهای پیام/

ارسال شده در توسط سادات

دکتر حسن عباسی: 

خبر اخبار کاشان حامی از ژست و مد در ایران تا ارتباط برنامه 90 و داعش از نظر دکتر حسن عباسی

رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران گفت: ادیبان جریان اصلاحات امروز می‌گوید اقتدار ملی در موشک نیست، پس تو پوشک هست؟ مگر به کدخدا لبخند نزدید؟ مگر هولوکاست را انکار نکردید؟ مگر خیلی از مسائل دیگر را کنار نگذاشتید؟ پس نتیجه این ها چی شد؟

رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران گفت: ادیبان جریان اصلاحات امروز می‌گوید اقتدار ملی در موشک نیست، پس تو پوشک هست؟ مگر به کدخدا لبخند نزدید؟ مگر هولوکاست را انکار نکردید؟ مگر خیلی از مسائل دیگر را کنار  نگذاشتید؟ پس نتیجه این ها چی شد؟

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی کاشان حامی ، حسن عباسی اظهار کرد: اینکه مردم بیش از پیش قانع می‌شوند که آمریکا قابل اعتماد نیست اساسی‌ترین منفعت تمدید مذاکرات هسته ای است.

وی افزود: هزینه‌ای که نظام در یکسال گذشته برای تعلیق و راکد کردن فعالیت‌های هسته‌ای پرداخته سبب شده است مردم درک کنند که طرف مقابل مذاکره یعنی اتحادیه اروپا، آمریکا و دول مستکبر قابل اعتماد نیستند.

رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران بیان کرد:‌ در یک حکومت مردمی، سرمایه اصلی آن اعتماد مردم است و خوشبختانه مردم ما در یکسال گذشته متوجه شدند که در این مذاکرات آمریکایی‌ها حاضر نیستند از موضع برابر مذاکرات را پیش ببرند.

عباسی با بیان اینکه آمریکا می‌خواهد تعامل و مذاکرات را به نفع خود و براساس قاعده برد ـ باخت مصادره کند گفت: آمریکایی‌ها ارزشی برای قاعده برد‌ـ برد در مذاکرات قائل نیستند و در طول یکسال گذشته سازوکار مذاکرات به نحوی پیش رفت که غیرقابل اعتماد بودن آمریکا برای مردم روشن شد.

وی بیان کرد: آن تبی که در سال گذشته و در بین مردم وجود داشت که با مذاکره، مشکلات اقتصادی برطرف می‌شود، اکنون به طور کامل خنثی شده و در هفت ماه آینده نیز نظام در تثبیت این باور در جامعه که آمریکا و غرب قابل اعتماد نیستند به نتایج جدی‌تری می‌رسد.

رئیس اندیشکده یقین با اشاره به اینکه به طور قطع دستاورد اعتماد میان مردم و نظام در راستای اطمینان‌سازی از اینکه غرب قابل اعتماد نیست یک دستاورد بزرگ محسوب می‌شود بیان کرد: تعلیق توان هسته‌ای برای مدتی به این می‌ارزید که مردم در همین راستا اقناع شوند.

غرب در مذاکرات هسته‌ای به‌دنبال عملیات تاخیری است

این تحلیلگر مسائل سیاسی به تاثیرات مذاکره برای طرف غربی اشاره و بیان کرد: غرب در مذاکرات هسته‌ای در حال انجام یک عملیات تاخیری با جمهوری اسلامی ایران است.

عباسی افزود: نیت غرب آن است که نیروگاه جوش هسته‌ای فرانسه که کنسرسیومی است متشکل از دولت‌های هندی، آمریکایی، انگلیسی، کانادایی و غیره که نخستین نمونه از این جنس نیروگاه‌ها است افتتاح شده و از آن به بعد اعلام کنند که نیروگاه‌های اتمی غیرمدل جوش هسته‌ای آلوده کننده محیط زیست هستند و هر کشوری که به باشگاه تکنولوژی جوش هسته‌ای پیوسته باشد به عنوان یک کشور هسته‌ای تلقی و سایر کشورها از این جرگه خارج می‌شوند.

 وی با اشاره به اینکه جک استراو در پاییز سال 1384 در مصاحبه با بی‌بی‌سی فارسی از شکست مذاکرات در دولت اصلاحات ابراز تاسف کرد زیرا در طول آن دوره از مذاکرات طرف مذاکره ایران وعده تعلیق 10 ساله تاسیسات هسته‌ای را داده بود گفت: خبرنگار بی‌بی‌سی از استراو این سوال را می‌پرسد که بعد از این مدت قرار است چه اتفاقی روی دهد که وی اظهار می‌کند پس از آن 10 سال می‌گفتیم که چه اتفاقی رخ خواهد داد.

 رئیس اندیشکده یقین افزود: الان آن 10 سالی که جک استراو مدنظر داشت فرا رسیده و اینکه می‌بینیم مذاکرات هر بار برای چند ماه تمدید می‌شود به سبب آن است که کشور ما را از جرگه کشورهای دارای تکنولوژی اتمی از نوع جوش هسته‌ای دور کنند و پس از آن اعلام نمایند که مدلی که شما به آن رسیده‌اید یک مدل قدیمی است و از این به بعد هر کشوری که تکنولوژی جوش هسته‌ای ندارد جزو کشورهای باشگاه هسته‌ای نیست.

زیاده‌خواهی‌های غرب «حد یقف» ندارد

رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران در پاسخ به این سوال که تحلیل شما نسبت به اینکه خود آمریکایی‌ها نیز به حصول نتیجه در مذاکرات احتیاج دارند چیست گفت: باید در پاسخ به این سوال به سوالی دیگری پاسخ داد که آمریکایی‌ها با چه نیتی قصد انجام این کار را دارند؟

وی افزود: نیت آمریکا آن است که جمهوری اسلامی ایران را پله پله تا اضمحلال جلو ببرد و اعلام کرده بحث امروز در زمینه هسته‌ای است و در گام‌های بعدی موضوعات موشک‌های بالستیک، حمایت ایران از تروریسم و حقوق بشر را مطرح می‌کند و براین اساس انتظارات آمریکا «حد یقف» ندارد.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب فرمودند زیاده‌خواهی‌های غربی‌ها «حد یقف» ندارد و براین اساس نمی‌توان این نتیجه را گرفت که آمریکا به مذاکرات نیاز دارد تا قاعده برد ـ برد محقق شود؛ بلکه آمریکا به مذاکره احتیاج دارد برای اینکه جمهوری اسلامی ایران را به زانو در آورده و این مسئله به‌طور قطع به نتیجه نمی‌رسد.

تفاهم سیاسی، یک موضوع تبلیغی است

عباسی در تبیین اصطلاح تفاهم سیاسی که در مذاکرات اخیر مطرح شد گفت: تفاهم سیاسی نکته‌ای بود که بخشی از آن یعنی به رسمیت شناختن ایران هسته‌ای مطرح شد و البته این موارد بازی کردن با الفاظ است.

این تحلیلگر مسائل سیاسی تصریح کرد: توافق سیاسی دارای ارزش حقوقی نیست و با توجه به اینکه ما در مورد سه گزاره سازوکار دیپلماسی از حیث مناسبات، تعاملات فنی و تعاملات حقوقی صحبت می‌کنیم؛ تفاهم سیاسی هیچ جایی در حوزه فنی و حقوقی ندارد و فاقد ارزش است و بیشتر یک موضوع تبلیغی و پروپاگاندایی است.

اقتصاد مقاومتی راه حل برطرف شدن مشکلات اقتصادی است

رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران با اشاره بیانات اخیر مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی در جمع نمایندگان اقشار بسیج گفت: بارها تاکید کرده‌ایم که باید امید خود را به بیرون از مرزها ناامید کنیم و به این باور برسیم که می‌توان با تکیه بر قوای داخل مشکلات اقتصادی را برطرف کرد که براین اساس می‌بایست اقتصاد مقاومتی، یعنی مقاوم‌سازی اقتصاد را جدی گرفت.

عباسی افزود: شاید در یکسال گذشته لازم بود تا افکار عمومی کشور فضای مناسبات و تعاملات با غرب را درک کنند و مردم به این نتیجه برسند که آبی برای حیات زندگی مردم از رابطه با غرب گرم نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه در طول یکساله گذشته شاهد بودیم که غربی‌ها با وجود آزادسازی 4?2میلیارد دلار از دارایی‌ها ایران، بنیاد علوی را به ارزش 6میلیارد دلار مصادره کردند گفت: این اقدامات طرف غربی مذاکره یعنی آنکه آنها طوری عمل نخواهند کرد که چیزی به جمهوری اسلامی ایران برسد و چون قابل اعتماد نیستند مردم در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش بیشتری می‌کنند.

رئیس اندیشکده یقین افزود: باید این باور که اقتصاد مقاومتی راه‌حل برون رفت مشکلات کشور است میان سه گروه، مردم در راستای کاربردی کردن آن، نخبگان دانشگاهی اقتصاد که بپذیرند اقتصاد لیبرالی شکست خورده و مدل مناسبی برای دردهای اقتصادی نیست و گروه سوم مدیران اقتصادی کشور که در بین اقتصاد لیبرالی و اقتصاد مقاومتی در حیرت هستند شکل بگیرد.

وی عنوان کرد:ادیبان این جریان امروز می گوید اقتدار ملی در موشک نیست، پس تو پوشک هست؟ مگر قرار نشد به کد خدا لبخند بزنید؟ مگر قرار نشد بگویید که هولوکاستی نبوده است؟ مگر قرار نشد خیلی از مسائل دیگر را کنار بگذارید؟ پس نتیجه این ها چی شد؟

نتیجه لبخند زدن به شیطان بزرگ چه بود

عباسی اظهار داشت: تحریم ها که با وجود این همه عقب نشینی برداشته نشد و حتی یک تحریم جدید را شروع کردند آن هم این است که قیمت نفت را زیر 50 دلار کشاندند؛ اگر آن ها بر اساس توافق نامه ژنو 4?2 میلیارد دلار از دارای خودمان را به صورت قطعه قطعه دادند به جای آن ساختمان بنیاد علوی را به ارزش ش میلیارد دلار مصادره کردند.

رئیس اندیشکده یقین عنوان کرد:‌ بالاخره لبخند زدن، نفی هولوکاست و خیلی چیز های دیگر چه نتایجی داشت و طرف مقابل چقدر به نفع ما جلو آمد؟ اما چی شد و چرا ما سعی می کنیم که این را در بین مردم جا بیندازیم که نظام سلطه هیچ مشکلی ندارد؟ چرا برای مردم می گوییم تمام مشکلات جامعه ما به خاطر تحریم، استقلال طلبی و روحیه انقلابی است؟ چرا به مردم آدرس غلط می‌دهید که مردم چون شما مقاومت کردید، این بلاها را باید تحمل کنید؟ چرا به مردم نمی گویید اقتصاد غرب فروپاشیده است؟

 وی تصریح کرد:‌ چرا بنیه مقاومت را در ملت ضعیف می دانید؟ چرا خودتان، خودتان را قبول ندارید این را به جامعه تسری می دهید؟ اگر در طول 8 سال گذشته در 114 روز راکت هایی که فرزندان این ملت ساختند و توسط لبنانی ها و ‌فلسطینی ها توانست دولت افسانه ای اسرائیل را به شکست بکشاند و دیدید که اگر جوانان این مرز و بوم نبودند امروز در سوریه چه وضعیتی بود؟ شما که دید اگر امروز ما در عراق نبودیم چه بر سر عراق می آمد؟

چون ایمانتان ضعیف است آمریکا را بزرگ می بینید؟

 عباسی تاکید کرد: اینکه می گویید مقاومت را کنار بگذاریم برویم به شیطان لبخند بزنیم، بدانید هر چه قدر به شیطان لبخند بزنید شیطان بیشتر به شما فشار می آورد و این قاعده خلقت و نفس عمل شیطان است؛ بنابراین یک مانع جدی برای ذوب نظام اسلامی در نظام سلطه وجود دارد که آن هم چیزی جز ساختار اصلی شاکله نظام نیست و آن هم مسئله ولایت فقیه است.

 رئیس مرکز دکترینال جمهوری اسلامی ایران افزود: دوست عزیز آمریکا برای تو بزرگ است و چون ایمانتان ضعیف است شیطان را بزرگ می بینید! اگر ایمان در وجودتان بود اهل کفر و اهل باطل را صغیر و ریز می دیدید! فراموش کردی که آمریکا و غرب 54 تریلیون دلار بدهی دارد؟ فراموش کردی که تمدن غرب در حال فروپاشی هست؟

 وی خاطرنشان کرد: آمریکا که امروز می گویند اگر با او مذاکره کنیم مشکل ما حل می شود، خودش امروز در وضعیت قرمز قرار دارد!برزیل،‌کل اروپا،‌چین، ژاپن، کره جنوبی، استرالیا و حتی هند در وضعیت قرمز هستند؛ چرا این حقیقت را به مردم نمی گویید؟؟چرا نمی گویید که اقتصاد جهان فرو پاشیده و مشکل اقتصاد ما تحریم نیست بالکه سومدیریت هست؟ مشکل اقتصادی ما به خاطر پیاده شدن روش های لیبرالی در اقتصاد مملکت است که همین اصلاح طلبان در کشور پیاده کردند.

 عباسی گفت: جریان که به نام اصلاح طلب،‌ خلق مجاهدین انقلاب اسلامی، کارگزاران و مشارکت در نظام شکل گرفتند هیچ نیتی جز برگرداندن کشور به سال های قبل از انقلاب نداشتند و بگویند ما اشتباه کردیم انقلاب کردیم و آمریکا ببخشید تو و اسرائیل بیایید سفارت خانه را در این کشور باز کنید. البته ذهی خیال باطل!

 

انتهای پیام / کد خبر58950

ارسال شده در توسط سادات
   1   2      >