سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ما آخرش نفهمیدیم...!!!

در واکنش به دخالت مسئول آلمانی در امور داخلی ایران در دیدار با عارف 

آقای عارف! چگونه می‌توانید در چشمان خانواده های شهدا فتنه 88 و صدها شهید شیمیایی سردشت نگاه کنید؟

نامه خانواده شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت به دکتر عارف

آقای عارف! چگونه می‌توانید در چشمان خانواده های شهدا صدها شهید شیمیایی سردشت نگاه کنید؟

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری کاشان حامی، به نقل از اروم نیوز، جمعی از خانوده های شهداء شیمیایی سردشت و جانبازان این شهر با انتشار نامه ای سرگشاده اظهارات “کلودیا روت نایب‌رئیس مجلس قانون‌گذاری آلمان” در دیدار با محمد رضا عارف را محکوم کردند.

متن این نامه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

محمّدٌ رَسولُ اللّهِ و الَّذینَ مَعَهُ أشِدّاءُ عَلَى الکُفّارِ رُحَماءُبَیْنَهُمْ….(فتح29)

«محمدصلى الله علیه وآله، پیامبر خداست و کسانى که با اویند، بر کافران، سخت‏گیر و با همدیگر مهربانند».

و تو از سرفه های کشنده نیمه شب مردم شهر من چه میدانی؟ تو چند بار خشک شدن خون در رگهایت را احساس کرده ای که حالا پا روی پایت می اندازی و دخالت های آشکار آن آلمانی بی شرم را با لبخندت جواب می دهی؟ تو از سردشت و از بوی بادام تلخ چه میدانی؟

تو، چندبار حس آرزوی مرگ را داشته ای؟ چند بار برای خواهرت، فرزندت، همسرت، مادرت و پدرت آرزوی مرگ کرده ای تا شاید از زجرهای ناتمام شیمیایی رهایی یابند؟.

آری تو معنی هیچ کدام از این ها را نمی دانی.

مردم غیور سردشت، خانواده 110 شهید شیمیایی و 8 هزار جانباز این شهر، دیدار محمدرضا عارف با نماینده کشوری که سالها با فروش سلاح های شیمیایی به صدام جنایتکار در حمله شیمیایی به کشورمان نقش دارد را محکوم میکنند.

آقای عارف که خود را از خواص انقلاب میداند، چگونه در برابر اظهارات وقیحانه “کلودیا روت” درباره مسائل داخلی ایران سکوت میکنند و در حالی که نایب‌رئیس مجلس قانون‌گذاری آلمان فتنه 88 را یک حرکت آزادی خواهانه می نامد هیچ واکنشی از خود نشان نمیدهد.

آیا سکوت آقای عارف نشان از میل قلبی او به این اظهارات احمقانه است؟ او  چگونه میتواند در چشمان خانوده های شهداء فتنه 88 و صدها شهید شیمیایی سردشت نگاه کند؟

و چه خوش گفت رهبر معظم انقلاب اسلامی که : هرگاه نظام اسلامی در مقابل امریکا و اروپا کوتاه آمده است، آنها گستاخ‌تر شده‌اند و هر زمان که نظام بر شعارها و مبانی انقلاب پافشاری کرده، عزت جمهوری اسلامی بیشتر شده است.

اما نکته قابل تامل این دیدار سکوت زجر آورد وزارت امورخارجه و رئیس جمهور مدعی تدبیر است که این آلمانی بی شرم را گستاخ تر کرده است. به راستی زجر این سکوت ها از زجرهای شبانه جانبازان شیمیایی گران تر است.

در پایان مردم انقلابی سردشت ضمن تجدید بیعت با رهبر معظم انقلاب آمادگی خود را برای کوباندن مشت انقلابی خود بر دهان عناصر داخلی و خارجی که در برابر انقلاب و آرمان های آن ایستاده اند اعلام میدارد.

جمعی از خانواده های شهداء شهیمایی سردشت و جانبازان

یک جانباز شیمیایی: آقای عارف ما پای حرفمان ایستاده ایم
صالح عزیزپوراقدم یک جانباز شیمیایی در گفت و گو با اروم نیوز با اظهار گلایه از دیدار محمدرضا عارف و کلودیا روت، نایب‌رئیس مجلس قانون‌گذاری آلمان گفت: آقای عارف احتمالا آلزایمر گرفته که با کسی هم صحبت می شود که دم از حقوق بشر می زند، وی که با فروش سلاح شیمیایی به صدام آه و ناله های شبانه را به من و همشهریانم هدیه کرد.

وی با چشمانی اشک آلود، افزود: سال هاست که این درد ها را به جان گرفتیم و چیزی نگفتیم اما این بی تفاوتی برخی آقایان را نمی توانیم تحمل کنیم.

عزیزپوراقدم تصریح کرد: ما ایستاده ایم، ما پای انقلاب، اسلام و میهن عزیزمان ایستاده ایم، بهتر است برخی آقایان کمی به تاریخ گذشته، ایستادگی و از جان گذشتگی شهدای 8 سال دفاع مقدس برگردند و بدانند که چه خون هایی برای این عزت و استقلالمان رفته است.

این جانباز شیمیایی با تاکید بر اینکه اظهارات نایب‌رئیس مجلس قانون‌گذاری آلمان درباره مسائل داخلی ایران غیرقابل قبول است، گفت: وی هیچ حقی ندارد که درباه مسائل کشورمان اظهار نظر کند، چرا حقوق بشر در 8 سال دفاع مقدس نبود و الان مطرح می شود.

وی افزود: مسئولین مشکلات مصدومین شیمیایی سردشت را پیگیری کنند.

انتهای پیام / کد خبر63286

ارسال شده در توسط سادات