سفارش تبلیغ
صبا ویژن

ما آخرش نفهمیدیم...!!!

با صدور بیانیه ای 

ادامه حذف اخراج سیاسی اساتید علمی و ارزشی یکی از دانشگاه های کاشان

دانشجویان کاشان اقدامات خودسرانه اخراج اساتید دانشگاه را محکوم کردند

دانشجویان “مستعمره افکار پوچ شما” نخواهند شد و توصیه می کنیم دست از این اقدامات بردارید چرا که هر که بخواهد به آرمانهای امام و خون شهدا پایند نباشد توسط مردم منزوی خواهد شد.

بیانیه مشترک حوزه های بسیج دانشجویی دانشگاه های کاشان درحمایت از سخنان اخیر امام جمعه محترم شهرستان کاشان حضرت آیت الله نمازی در خصوص اقدامات خودسرانه و تسویه حساب های سیاسی در دانشگاه ها

      بسم الله الرحمن الرحیم

(و اعتصموا بحبل الله جمیعا و لا تفرقوا و اذکروا نعمت الله علیکم اذ کنتم اعداء فالف بین قلوبکم فاصبحتم بنعمته اخوانا و کنتم علی شفا حفره من النار فانقذکم منها کذلک یبین الله لکم آیاته لعلکم تهتدون)
پس از اقدامات انجام شده در یکی از دانشگاههای کاشان مبنی بر اخراج اساتید و کارکنان انقلابی و ارزشی دانشگاه ،ما بسیجیان دانشگاه های کاشان اقدامات غیرارزشی و متعصبانه رخ داده را محکوم می کنیم و حمایت خود را از بیانات اخیر امام جمعه محترم شهرستان کاشان حضرت آیت الله نمازی اعلام می داریم.
با روی کار آمدن دولتی که  شعارش را تدبیر و امید قرار داده بود امروز شاهدیم که اقداماتی در بعضی دانشگاه ها و سازمان ها در حال وقوع است که کاملا از روی بی تدبیری است و سبب ناامیدی مردم می شود. اقداماتی که حاکی از تعصب بوده و به دور از عدالت و قانون صورت می گیرد. اینکه عده ای به جرم اصولگرا بودن، به جرم ارزشی بودن، به جرم طرفدار ولایت بودن از دانشگاه اخراج شوند به چه معناست؟! مگر دانشگاه این مکان مقدس و محل ترویج علم و تربیت مدیران انقلابی آینده کشور، محل تسویه حساب های سیاسی است؟! این افعال نه تنها به اتحاد درون کشور لطمه خواهد زد بلکه سبب می شود که کشور و دانشگاه از رسیدن به اهداف خود باز مانند. امروز کشور بیش از همه چیز به اتحاد و همدلی نیاز دارد نه به اقدامات کینه توزانه ای که دشمن را خوشحال می کند و تنها دلیلش تعصب است و تعصب  است و تعصب!
حال آنکه مسئولین بی توجه به مسئله ای که رهبری معظم انقلاب بارها و بارها به آن اشاره کردند و آن اتحاد است، همچنان رویه غلط خود را پیگیری می کنند.
در پایان ما بسیجیان دانشگاه های کاشان اعتراض خود را به این امور اعلام می داریم و به مسئولین و به”تیم منحرف دانشگاهی مورد حمایت مسئولین” که دست به این اقدامات می زنند می گوییم که این کار شما فضای علمی دانشگاه را به حاشیه می راند و باید بدانید که دانشجویان “مستعمره افکار پوچ شما” نخواهند شد و توصیه می کنیم دست از این اقدامات بردارید چرا که هر که بخواهد به آرمانهای امام و خون شهدا پایند نباشد توسط مردم منزوی خواهد شد.

انتهای پیام / کد خبر59137

ارسال شده در توسط سادات